Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Listování v Poličce bude servírovat francouzské delikatesy

Listování nezahálí a opět míří do Poličky! Tentokrát s knihou o hladu, pubertě a první lásce, která strhne nejen děti, ale jistě i dospělé. Románem o francouzském „metráčkovi“ současného světa se bude listovat ve středu 31. května v Centru Bohuslava Martinů.

Ben váží o dvacet kilo víc, než by měl. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. A také pozná svou první lásku, Claire. Je tloušťka opravdu takový pech? A bude život poté krásný a snadný?

Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském "metráčkovi" současného světa, kde lidé mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knihou o hladu, pubertě, první lásce a snech bude listovat Alan Novotný, Markéta Lánská a Jiří Ressler.

Projekt Listování, cyklus scénických čtení, představuje každý měsíc zajímavé a aktuální knihy, které se objevují na trhu. V Poličce literární seriál pokračuje 31. května, kdy bude prostřednictvím scénického čtení představena kniha francouzského spisovatele Mikäela Olliviera. Listování se koná v atriu Centra Bohuslava Martinů. V případě nepříznivého počasí bude zajištěn náhradní prostor. Předprodej lístků se koná v knihovně.  Více informací na www.knihovna.policka.org.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

Klára Kašparová

Městská knihovna Polička

kasparova@knihovna.policka.org

Vložil Šauerová Naděžda (29.5.2017), přečteno 715x

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Městská knihovna | Listování v Poličce bude servírovat francouzské delikatesy