Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Jubilejní oslava sportovců v Poličce

10. ročník slavnostního  vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec roku regionu Svitavska proběhl v úterý 23. ledna v Tylově domě v Poličce.  Večer opět moderoval Radek Šilhán a mezi těmi, kteří předávali ceny vítězům,  byl i  Vladimír Martinec, slavná hokejová legenda.  Sportovní hvězdou Svitavského deníku zvolili čtenáři vysokým počtem hlasů poličskou talentovanou atletku Elišku Červenou!

 

Mezi oceněnými byli , stejně jako v minulých letech, zastoupeni poličští sportovci.  V kategorii JEDNOTLIVCI DOROST -  Martin Coufal  (bojové sporty, Arena Vysočina Polička) a Zuzana Šafářová (cyklistika, Cyklo-ski klub Polička), JEDNOTLIVCI ŽACTVO - Eliška Červená (atletika, Atletika Polička), Ondřej Švanda (šachy, TJ Štefanydes Polička)  a Lukáš Martinů (skate slalom, SK8 Polička); KOLEKTIVY DOROST - HC Spartak Polička (hokej junioři), KOLEKTIVY DOSPĚLÍ - SK Kometa Polička (hokejbal muži), VPS Novabrik Polička (sálový fotbal muži). Všem sportovcům patří velká gratulace a dík!

Celkové výsledky:

Oceněno bylo celkem 39 laureátů a tady je jejich kompletní výčet.

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

1. Petr Bartoš

(motokros, Orion Racing team Litomyšl)

2. Jiří Skřivan

 (jezdectví, Stáj Manon Litomyšl)

3. Lenka Vejdělková

 (Spartan Race Bystré)

4. Lenka Jůzová

 (karate, Karatedo Němčice)

5. Stanislav Paulíček

 (hasičský sport, SDH Široký Důl)

6. Marek Matocha

 (sálový fotbal, Šakalí hněv Moravská Třebová)

 

JEDNOTLIVCI DOROST

1. Anna Kašparová

 (karate, Jiskra Litomyšl)

2. Markéta Hájková

 (cyklistika, Slovan Moravská Třebová)

3. Martin Coufal

 (bojové sporty, Arena Vysočina Polička)

4. Václav Mačát

 (travní lyžování, Slovan Moravská Třebová)

5. Zuzana Šafářová

 (cyklistika, Cyklo-ski klub Polička)

 

JEDNOTLIVCI ŽACTVO

1. Eliška Červená

 (atletika, Atletika Polička)

2. Ondřej Švanda

 (šachy, TJ Štefanydes Polička)

3. Hana Hájková

 (atletika, Slovan Moravská Třebová)

4. Šárka Abrahamová

 (travní lyžování, Slovan Moravská Třebová)

5. Natálie Jandíková

 (plavání, Sports Team Litomyšl)

6. Lukáš Martinů

(skate slalom, SK8 Polička)

 

KRAJÁNEK

Radim ŠULC

(volejbal, VSC Zlín, VK Litomyšl)

 

KOLEKTIVY ŽACTVO

Adfors Basket Litomyšl

 (basketbal minižáci)

TJ Svitavy

 (fotbal starší žáci)

TJ Svitavy

 (atletika starší žákyně)

 

KOLEKTIVY DOROST

Adfors Basket Litomyšl

 (basketbal kadetky)

HC Spartak Polička

 (hokej junioři)

TJ Svitavy

 (volejbal kadeti)

 

KOLEKTIVY DOSPĚLÍ

Dekstone Tuři Svitavy

 (basketbal muži)

TJ Sokol Borová

 (stolní tenis muži)

SK Kometa Polička

 (hokejbal muži)

VPS Novabrik Polička

 (sálový fotbal muži)

 

HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC

Tomáš Burda

 (atletika, Slovan Moravská Třebová)

 

ZVLÁŠTNÍ CENA RSS

Orion Racing Team Litomyšl

 (motokros)

František Košňar

 (florbal, TJ Lubná)

 

TRENÉŘI

Daniel MAČÁT

 (travní lyžování, reprezentace ČR a Slovan Moravská Třebová)

Lubomír RŮŽIČKA

 (basketbal, Dekstone Tuři Svitavy)

Jana ŠROTOVÁ

 (sportovní gymnastika, TJ Svitavy)

 

MIMOŘÁDNÝ VÝKON

Farmtec Team

 Jana Brýdlová – Patrik Tměj (Rock Point – Horská výzva, extrémní závody)

 

VETERÁNI

Anna Brokešová

 (bowling, ABB Vidlatá Seč)

Ladislava Marková

 (triatlon, SK Orbea Czech Masters Svitavy)

Ivo Strnad

 (atletika, TJ Jiskra Litomyšl)

 

SPORTOVNÍ HVĚZDA SVITAVSKÉHO DENÍKU

Eliška Červená

(atletika, Atletika Polička)

 

Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města

Vložil Šauerová Naděžda (25.1.2018), přečteno 248x

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Tiskové zprávy | Jubilejní oslava sportovců v Poličce