Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Dvě medaile z KP mládeže jednotlivců pro Poličku

Ve dnech 19. – 20. 5. 2018 se v poličské sokolovně konalo Finále Krajského přeboru mládeže Pardubického krajského šachového svazu. Akce se konala pod záštitou radního Pardubického kraje, pana Ing. Bohumila Bernáška, a byla finančně podpořena Pardubickým krajem. Celkem 32 dětí se do závěrečného turnaje krajského přeboru muselo kvalifikovat a ve 4 věkových kategoriích děti bojovaly nejen o tituly přeborníků kraje a nejcennější kovy, ale také o postupy na podzimní Mistrovství Čech mládeže v šachu, které se uskuteční v Harrachově.

Domácí klub TJ Štefanydes Polička měl ve finále dvojnásobné zastoupení a jak Adam Švanda, tak i Lukáš Pavlíček vybojovali medaili a postup na Mistrovství Čech (výsledky viz níže)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto z turnajového sálu

Turnaje se hrály systémem každý s každým a po celkem 7 kolech se přeborníky kraje stali následující hráči:

HD 10: Jiří Bouška, ŠO Hlinsko

HD 12: Matěj Kobr, ŠK Ústí nad Orlicí

HD 14: Adam Švanda, TJ Štefanydes Polička

HD 16: Michal Jareš, 2222 ŠK Polabiny

 

Konečné pořadí kategorie do 10 let

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub

Body

S-B

1

4

Bouška Jiří

1250

ŠO Hlinsko

7

21,00

2

8

Hrdlička Jan

1100

ŠS Železné hory

14,25

3

2

Jun Rostislav

1065

TJ CHS Chotěboř

9,25

4

6

Starý Vojtěch

1065

Jiskra Heřmanův Městec

7,25

5

7

Zmek Jaroslav

1100

TJ CHS Chotěboř

7,75

6

5

Komárek Tobiáš

1100

ŠK Svitavy

2

4,00

7

1

Knízner Michal

1000

TJ Sokol Nekoř

3,25

8

3

Horák Prokop

1088

2222 ŠK Polabiny, z.s.

2,75

Konečné pořadí kategorie do 12 let

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

FED

Klub

Body

S-B

1

6

Kobr Matěj

1272

CZE

ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.

16,75

2

2

Nejedlý Radek

1250

CZE

TJ CHS Chotěboř

14,00

3

3

Nešpůrek Jakub

1165

CZE

ŠS Železné hory

12,25

4

1

Málek Filip

1297

CZE

TJ Lanškroun

15,50

5

7

Nejedlý Lukáš

1139

CZE

TJ CHS Chotěboř

3

8,50

6

8

Pešek Martin Jakub

1068

CZE

ŠO Hlinsko

3

7,50

7

4

Váňa Jakub

1105

CZE

2222 ŠK Polabiny, z.s.

2

7,00

8

5

Šlosar Jan

1154

CZE

2222 ŠK Polabiny, z.s.

2

5,50

 

Konečné pořadí kategorie do 14 let

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub

Body

S-B

1

7

Švanda Adam

1737

TJ Štefanydes Polička

5

16,75

2

6

Stoček Martin

1523

2222 ŠK Polabiny, z.s.

14,00

3

2

Brožka Karel

1745

2222 ŠK Polabiny, z.s.

13,00

4

8

Třasáková Adéla

1401

2222 ŠK Polabiny, z.s.

4

14,00

5

3

Půlpán Ondřej

1570

2222 ŠK Polabiny, z.s.

3

7,75

 

4

Ďuriančík Michal

1513

ŠK Svitavy

3

7,75

7

1

Šulcová Tereza Radmila

1288

2222 ŠK Polabiny, z.s.

2

8,75

8

5

Moravec Jakub

1202

ŠK Svitavy

2

6,50

 

Konečné pořadí kategorie do 16 let

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub

Body

S-B

1

3

Jareš Michal

1820

2222 ŠK Polabiny, z.s.

15,50

2

4

Novotný Ondřej

1908

ŠO Hlinsko

5

17,50

3

7

Pavlíček Lukáš

1838

TJ Štefanydes Polička

11,50

4

6

Juchelka Marek

1535

2222 ŠK Polabiny, z.s.

4

12,75

5

8

Brázda Vít

1468

2222 ŠK Polabiny, z.s.

3

8,75

6

2

Horák Vojtěch

1448

TJ Lanškroun

5,50

7

1

Liška Kryštof

1365

2222 ŠK Polabiny, z.s.

2

5,50

8

5

Holásková Veronika

1315

ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.

6,00

 

Vložil Šauerová Naděžda (24.5.2018), přečteno 308x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | TJ Štefanydes Polička | Dvě medaile z KP mládeže jednotlivců pro Poličku