Po čtyřech let míří skejťáci z celého světa opět do Poličky. V letních dnech 10. – 12. srpna bude Polička hostit již podruhé mistrovství světa ve slalomu na skateboardu. Samotným závodům bude předcházet i tréninkový kemp. Páteční i sobotní slalomy (GIANT a HYBRID) pojedeme na silnici k Širokému Dolu, nedělní finálový slalom (TIGHT) se pojede na ulici Husova, kde proběhne i vyhlášení mistra světa.
Do našeho města, díky této akci, míří více než 120 nejlepších jezdců ze čtyř kontinentů. Se svým týmem přiletí i prozatím neporažený pětinásobný mistr světa Joe McLaren! Krom tří dnů nabitých adrenalinem mezi kužely, bychom vás rádi pozvali na hudební festival, který proběhne v pátek a sobotu u Divadelního klubu.
S dalšími informacemi se opět ozveme během července. Mezitím můžete zkouknout upoutávku na letošní ročník Skate ´n´ World.
https://www.youtube.com/watch?v=31zYoF5XL8E
P.S. Stále hledáme dobrovolníky, kteří by se k nám rádi přidali. Máte-li zájem, stačí vyplnit krátký formulář a my se vám ozveme. www.skatenroll.cz
FACEBOOK: fb.com/Sk8SlalomPolicka
Web: www.skatenroll.cz