Město Polička

Tradiční setkání s podnikateli

Každoroční setkání vedení města s podnikateli se uskutečnilo ve čtvrtek 16. ledna 2020.  Setkání proběhlo tradičně v příjemné a přátelské atmosféře.

Starosta města Jaroslav Martinů poděkoval v úvodním přivítání za spolupráci, aktivitu a odvahu podnikat. Místní podnikatelé dávají práci našim občanům a velmi si toho vážíme. „Naši podnikatelé mají velkou zodpovědnost za fungování města a celé společnosti. Polička se vždy vymykala průměru v zaměstnanosti lidí, za což děkujeme především právě místním podnikatelům a jejich odvaze,“ komentuje starosta města.

Místostarosta Pavel Štefka poděkoval za podporu poličské kultury a sportovních klubů. I v tom mají místní podnikatelé nezastupitelnou roli.

Každý z přítomných představil svoji firmu, novinky, plány. Informační „kolečko“ přineslo mnoho zajímavých zpráv a zkušeností ze života firem.  U většiny přítomných se prolíná jedno téma, a to nedostatek kvalifikovaných pracovních sil.

O každoroční novoroční setkání s podnikateli je velký zájem, přispívá k vzájemné informovanosti i příjemnému společenskému setkání. I do budoucna chce vedení města v tradičním setkání pokračovat. „Chceme být důstojným partnerem našim podnikatelům,“ doplňuje starosta města.

Ing. Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města