Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Soutěžte s Českou inspirací o 3 víkendové pobyty!

Polička, Kutná Hora, Třeboň, Jindřichův Hradec, Hradec Králové, Cheb, Litomyšl a Telč - osm z nejkrásnějších českách měst sdružených ve svazek Česká inspirace pro vás připravila léto plné soutěží.

Probíhá další kolo nekonečné soutěže Česká inspirace - města plná života. Právě vyhlášené kolo s tématikou cyklo potrvá až do 31. ledna 2015 a podmínky účasti v soutěži jsou opět velmi jednoduché. Stačí do uvedeného data zodpovědět jednoduché kvízové otázky umístěné na webových stránkách www.ceskainspirace.cz a pak při troše štěstí čekat na některou z výher - včetně víkendového pobytu v Chebu - a prožít spoustu zajímavých chvil ve městech České inspirace.

Novinkou je zapojení všech inspiračních měst do soutěže, která je určena hravým majitelům chytrých mobilních telefonů. Hra GEOFUN vychází  z populárního Geocachingu, ale zatímco zmíněný otec geolokačních her pořádá hon na „kešky“, GEOFUN se hraje jen s chytrými telefony a je čistě virtuální. Nehledáte žádné fyzické předměty, ale zábavnou formou příběhu poznáte zajímavosti, příběhy a pěkná místa všech těchto osmi měst. V rámci všech her sbíráte body, tzv. geonky, a ti nejúspěšnější řešitelé se mohou těšit na atraktivní ceny. Mimo jiné víkendový pobyt na hradě Svojanov u Poličky nebo v Jindřichově Hradci či mnoho volných vstupenek a dalších originálních dárků.

Zeptali jsme se Vítka Pechance z firmy WMP, která aplikaci vyvinula, zda je možné si  GEOFUN jen vyzkoušet. „Prvním krokem je instalace aplikace a rychlá registrace, poté si můžete vyzkoušet hru „Ochutnávka GEOFUNu“, kterou lze spustit odkudkoliv,“ vysvětluje Vít Pechanec a dodává:“Díky ní si můžete pohodlně vyzkoušet aplikaci z domu a zjistíte také, co vás asi během hraní může čekat a nač se můžete těšit. Druhým krokem je stažení samotných her měst České inspirace, jejich návštěva a plnění úkolů s co možná nejlepším bodovým výsledkem.“

Věříme, že i díky GEOFUNu zažijete ve městech České inspirace mnoho vtipných okamžiků, prověříte si své orientační schopnosti, smysl pro humor, zkrátka budete se výborně bavit.

A důležitá informace nakonec. Internetové připojení při hraní GEOFUNu nepotřebujete, stačí když si aplikaci a hry (tzv. „geosrandy) stáhnete před tím, než vyrazíte do terénu. Jistě vás také potěší, že hra je zcela zdarma. Mobilní aplikace GEOFUN je dostupná pro platformy Android a iOS. Podrobnější informace naleznete na www.ceskainspirace.cz/geofun, případně na  www.geofun.cz/ceska-inspirace.

Tak tedy hurá na výlety, hurá do měst plných života, hurá soutěžit!

 

 

Ing. Michaela Severová

manažerka svazku obcí Česká inspirace

www.ceskainspirace.cz, 775 653 311, 461 653 311

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (7/24/2014), přečteno 2238x

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Soutěžte s Českou inspirací o 3 víkendové pobyty!