Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

POLIČSKÉ KOUPALIŠTĚ sezona 2015

V měsíci květnu prováděly sportovní služby  čístění koupaliště již tradičně před zahájením akce ROCKOUPÁNÍ. Nemalou měrou  přiložili ruce k dílu poličští hasiči se svou technikou. Na obnově čístého dna a ochozu se podíleli též zaměstnanci sportovních služeb a lidé vykonávající veřejně prospěšné práce při MÚ Polička. Po ukončení letního festivalu Rockoupání se tato parta sejde znovu a čištění si zopakuje.

Před zahájením příprav na letní sezonu  v areálu přírodního koupaliště v Poličce na náklady města Poličky se zrealizovala vodovodní přípojka na dopouštění pitné vody do místního BROUZDALIŠTĚ. Na zvýšení  kvality vody přitékající do bazénové vany brouzdaliště pro koupání nejmenších návštěvníků  s vodou ohřívanou na 25°C provede poličská firma montáž  UV Lampy.

Vodní nádrže přírodního koupaliště před zahájením sezony ožijí modrým nátěrem (voděodolnou barvou)  pod dohledem profesionálních natěračů .

Informace o zahájení a využití provozu přírodního koupaliště, brouzdaliště, plážového hřiště, kiosku v sozoně 2015 najdete na www stránkách Města Poličky a na www stránkách T.E.S. s.r.o. Polička a v Jitřence.

 

Vložil Šauerová Naděžda (27.5.2015), přečteno 2303x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4797

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Plavecký Bazén | POLIČSKÉ KOUPALIŠTĚ sezona 2015