Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ivan Hlas vystoupí v Poličce

V rámci tradiční akce Čas pro neobyčejné zážitky 6. 6. 2015 bude jedním ze zážitků i mimořádný koncert Ivana Hlase v Divadelním klubu Polička. Koncert organizujeme ve spolupráci s městy České inspirace, díky projektu „Ozvěny festivalů“. Prostřednictvím „Ozvěn festivalů“ si města ČI vyměňují své významné akce a festivaly.  Polička posílá do Kutné Hory festival Mime Fest, Třeboň posílá do Poličky festival Okolo Třeboně.  

Právě „Okolo Třeboně“ přiveze do Poličky v sobotu 6. 6. Ivana Hlase a jako jeho hosta Honzu Jíchu více zde  http://www.honzajicha.cz/. Ivan Hlas a hosté vystoupí od 21 hod. v Divadelním klubu.  A to není vše. Akce v Poličce bude dvoudenní, v pátek 5. 6. se můžete těšit na vystoupení Třeboňských pištců. Toto početné hudební těleso zahraje v atriu Centra Bohuslava Martinů od 19:00 hod. Vstup na obě akce je zdarma. Nenechte si obě akce ujít!

Navíc máte příležitost vyhrát vstupenky na festival Okolo Třeboně a vychutnat si atmosféru tohoto festivalu přímo v Třeboni. Jak?  Každý rok pořadatelé hledají a vybírají nové talenty díky akci Houpací kůň. Do letošního klání o Houpacího koně se přihlásilo 48 kapel a hudebníků. Odborná porota vybrala šest z nich. Vy, příznivci, můžete do 20. června vybrat sedmého statečného, který získá váš hlas. Poslechněte si ukázky z tvorby přihlášených umělců. Příjemný poslech!

www.trebon.cz/okolo-trebone/houpaci-kun

Pokud již nyní chcete tipovat na vítěze, kdo bude mít nejvíce hlasů od doporučovatelů a diváků ve  finále (uzávěrka 20. 6. o půlnoci), můžete poslat jeho jméno na info@okolotrebone.cz. Deset těch, kteří se trefí do výsledku doporučovatelů či diváků, bude zařazeno do losování o permanentky na Okolo Třeboně 2016. Více na www.trebon.cz/okolo-trebone

 

Ing. Naděžda Šauerová, členka výkonného výboru České inspirace

Přílohy

Adobe reader (PDF) logo 20let FINAL (800 kB)

Vložil Šauerová Naděžda (6/5/2015), přečteno 2734x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4807
Obrázek ke článku - č.4808

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Ivan Hlas vystoupí v Poličce