Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Srpnové putování Poličského kulturního léta

Sférické kino, filmový maraton, putování muzeem se skřítky, posezení s harmonikou, origami, Lego příběh a mnoho dalších zajímavostí nabídne srpnový balíček kulturních akcí prázdninového festivalu Poličské kulturní léto.

Na filmovém plátně letního kina se vystřídá několik žánrově rozmanitých filmů. Nebudou chybět romantické komedie, akční filmy, dramatické podívané, kino pro děti a pro noční sovy opět chystáme maraton, tentokrát v režii Petera Jacksona.

Rozmanitost nebude chybět ani v dramaturgii akcí pro děti. Největším lákadlem pro nejmenší návštěvníky bude zcela jistě celodenní zábavný rodinný festival Skřítkování. „Zábava i vzdělání mohou mít různé až netradiční podoby. K nám zavítá pojízdné planetárium. Připraveno je promítání dvou krátkých filmů a soutěž o drobné ceny. A skřítkové nespavci se mohou těšit na večerní kino Lego příběh,“ sdělila Alena Jandlová, organizátorka festivalu.

K akcím pro děti budou opět patřit oblíbené tvořivé dílny, festival potěší i po hudební stránce. Kompletní srpnový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Festival pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s o.s. MaTami. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt:

Klára Kašparová

www.letopolicka.cz

kasparova@knihovna.policka.org

 

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (31.7.2015), přečteno 2367x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4934
Obrázek ke článku - č.4935

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Poličské kulturní léto | Srpnové putování Poličského kulturního léta