Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaOslavy "555". Vážený příteli, zdá se, že respekt k místnímu obyvatelstvu v Litomyšli má vedení města a komise kultury větší, než v Poličce. V tom spočívá vzor a kultura pro Poličku, který jsem předložil. Smetanova Litomyšl končí o půlnoci. Akce na Primátorské akci taky končila v noci. Ostatní akce jako je "Středa hudby je třeba", Pivní festiválek na Toul. náměstí, dále Toulovcovi prázdninové pátky a koncerty v areálu za sokolovnou končí ve 22:00, protože když nekončí, tak ve 22:01 volají lidé v okolí Městskou policii. To je zkušenost občana, který se akcí účastní a popisuje realitu navzdory vyhlášce. Vím Jaroslave, že Tvoje role je nelehká, protože Tvoje odpověď nemusí být osobní, že schvalování je na komisích, proto je třeba věnovat pozornost při volbách. To je třeba říci jednoznačně. Panstvo zde už bylo. Zkušenosti jsou. Hezký den. Zdeněk Lipenský.
Odpověd

Zdeňku, nemohu jinak, než se opětovně vrátit ke své odpovědi ze dne 30. srpna, kde Ti odpovídám na základě získaných informací z Litomyšle, kde mají ve vyhlášce zohledněno celkem 18 akcí, některé až do 2.00 hod. Logicky se domnívám, že je to na základě reálných žádostí společenských a jiných spolků z Litomyšle.

V případě těchto legitimně povolených akcí, případná volání občanů po 22. hodině nemohou být důvodem ke zrušení konkrétní akce, která je vyhláškou povolena.

S pozdravem

Jaroslav Martinů

starosta města

Info

Autor otázky:  Zdeněk Lipenský
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  31.8.2017 9:17:36
Datum odpovědi:  5.9.2017 8:03:20

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď