Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaVážený pane starosto, po vaší poslední odpovědi navrhuji zrušení rubriky "ptejte se" (my vám stejně neopovíme). Jestli fakta o politické činnosti Pontopolisu jsou subjektivního charakteru pak neochota starosty, (opírajícího se o zatupitele) vidět, pak neopovědi jsou plýtvání časem a posilování nespokojenosti nejen lidí, kteří se v Poličce dotazují ale přibývá lidí, kteří vidí, to co vy nejste ochoten vidět. Pak se nejenže nic nezmění ale bude se vše zhoršovat, což se již ukazuje. Rubrika by se mohla přejmenovat na rubriku zaobírající se kočičkama a pejskama. Nemám žádný konkrétní dotaz neboť by byl zbytečný z důvodu očekávané neodpovědi.
Odpověd

Vážený pane Lipenský,

 

ve vší úctě k Vašemu názoru se nedomnívám, že je aktuální zrušení této rubriky „ptejte se“ z důvodu nedostatečných odpovědí.

Musím trvat na tom, že jsem Vám na Vaši otázku poctivě a věrohodně odpověděl. Finanční dotace města na činnost spolků a dalších subjektů se přiděluje na základě propracovaného a mnoho let vyzkušeného systému.

Osobně jsem přesvědčený, že žijeme ve svobodné době a je celkem přirozené, že se ve všem nemusíme shodnout. Vážený příteli, dovolím si Vám nabídnout schůzku, na kterou bych v případě ochoty pozval i zástupce Pontopolisu a vše bychom mohli v klidu prodiskutovat. V případě zájmu se mi ozvěte.

 

S pozdravem

 

Jaroslav Martinů

starosta města

Info

Autor otázky:  Zdeněk Lipenský
Odpovídal(a):  ????
Datum otázky:  28.6.2018 16:12:06
Datum odpovědi:  2.7.2018 13:53:16

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď