Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaVážený pane starosto. Při vší úctě jsem se na tebe obrátil ve věci politické činnosti Pontopolisu jako na starostu města Poličky, jako na zastupitele města Poličky a na poslance parlamentu České republiky. A nejsem rozhodně sám v této věci. Připadá mi naprosto absurdní se bavit se zástupcem Pontopolisu, protože nemám v tomto pohledu žádné pravomoce, natož abych měl vliv na jejich finanční podporu. Právě politická aktivita Pontopolisu, lehce ověřitelná, je vzorem nezdravé angažovanosti. O zdravé se dá hovořit v případě jednotlivců, nikoli takovéto organizace podporované min. v nedávné minulosti z kontroverzních Sörošových fondů nebo současných (Člověk v tísni)... Neochota celou věc prověřit zabalená do změkčující terminologie je u tebe důkazem, že jsi se naučil "korektnímu" vyjadřování. Navrhuji znovu zrušit tuto rubriku, protože mi připadá naprosto zbytečná. Hezký den.
Odpověd

Vážený pane Lipenský,

 

rozumím a respektuji Tvůj názor a nevůli iniciovat schůzku se zástupci Pontopolisu, na které by bylo možné prodiskutovat a vysvětlit Tebou uváděné politické aktivity.

Za této situace tedy mohu pouze odkázat na svou minulou odpověď. Dovol mi opakovaně zdůraznit, že v případě změny Tvého postoje jsem připraven kdykoliv oslovit Pontopolis ke společnému setkání.  

 

S pozdravem

 

Jaroslav Martinů

starosta města

Info

Autor otázky:  Zdeněk Lipenský
Odpovídal(a):  ????
Datum otázky:  9.7.2018 17:00:54
Datum odpovědi:  13.7.2018 11:38:42

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď