Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaVážený pane Starosto, musím napsat, že se mi Vaše odpověď pro pana Trávníčka nečte lehce a to i přes očekávání, až téměř jistotu, že tento názor zastáváte. Bohužel člověk ve „Vaší„ politice musí počítat, že ne všichni straničtí kolegové budou mít na každé rozhodnutí stejný názor. Všichni prostě, lidově a slušně řečeno, nemají „kachní“ žaludky. A tak se ptám: Skutečně si myslíte, že zlo, které v této zemi zastupuje Andrej Babiš a hnutí ANO je v našem milém městě něco jiného? Za jakou stranu kandidujete do PSPČR? Za jakou stranu kandidujete do zastupitelstva města Poličky? Je to skutečně v obou případech ta ODS, která „drží velice zásadní postoj ke spolupráci s ANO pod vedením pana Andreje Babiše“ ? Doufám, že oceníte s nadsázkou slušný tón, kterým sděluji své otázky k Vašemu postoji. Děkuji za odpověď. Kučera.
Odpověd

Vážený pane, stále neznámý pane,

ano, skutečně si za svým názorem, prezentovaným v odpovědi pro pana Trávníčka, stojím. Jsem si jistý, že srovnávat naše dva poličské zastupitelé za ANO s osobou Andreje Babiše není možné. Musím opětovně apelovat na skutečnost, že i v naší Poličce v parlamentních volbách v r. 2017 volilo hnutí ANO 25% našich spoluobčanů.

Věřím, že se shodneme, že tento výsledek nelze znevažovat minulostí Andreje Babiše, a že jistě jako moudrý a zkušený člověk respektujete vůli a rozhodnutí voličů.

Ano, za ODS kandiduji již téměř čtvrt století, a to jak v komunálních, krajských, tak i parlamentních volbách a myslím si, že se oba shodneme, že i politika ODS za toto dlouhé období nebyla bez chyb.

Děkuji za pochopení a rád oceňuji Váš slušný tón.

 

S pozdravem

Jaroslav Martinů, starosta

Info

Autor otázky:  Josef Kučera
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  10/26/2018 12:24:59 PM
Datum odpovědi:  11/6/2018 11:23:02 AM

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď