Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaDobrý den, pane starosto, jmenuji se Josef Kučera a rád bych Vám položil několik věcných dotazů. Jak mám zajistit, aby dotaz můj nebyl ztotožňován s dementními dotazy zbabělého anonyma Josefa Kučery,bohužel mého jmenovce, který si už několik let infantilními dotazy a komentáři na této diskuzní platformě kompenzuje svůj podělaný život? Proč vůbec sdílíte kdejakou jeho krávovinu, viz poslední odkaz na Wikipedii? Děkuji
Odpověd

Vážený pane Kučero,

musím po pravdě napsat, že mě Vaše sdělení a též i dotaz překvapily.  Nicméně se domnívám, že na Vaše obavy je jednoduchá odpověď.  Myslím, že pokud mi zde položíte dotazy a k tomu ještě napíšete, že se nejedná o pana neznámého, který zde píše již několik let pod jménem Josef Kučera, tak všem bude zcela jasné (a to především podle stylu), že jste jiný Josef Kučera.

Na Vaši otázku, proč sdílím jeho „krávoviny“, musím napsat, že možnosti anonymity na dnešních sítích, a to obecně jsou neomezené a mnohdy mohou být původcem šíření různých polopravd a nepravd. Mám za to, že nejlepší odpovědí je slušnost a trpělivost. Věřím, že tento přístup dává jisté morální zábrany a udrží celkovou úroveň diskuse v přijatelné rovině, což nakonec musím uznat i ve věci mnoholetého dopisování s panem stále neznámým, které se podepisuje Josef Kučera.

Milý pane Kučero, těším se na Vaše dotazy a stále věřím v sílu slušnosti, pokory a lidské důstojnosti.

Jaroslav Martinů, starosta města

Info

Autor otázky:  Josef Kučera
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  11/12/2018 12:17:52 AM
Datum odpovědi:  11/16/2018 10:31:04 AM

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď