Město Polička

obrázek

Místo pro samotestování – Divadelní klub Polička! - zrušeno

Místo pro samotestování – Divadelní klub Polička! - zrušeno

NEBUĎ SOUČÁSTÍ PROBLÉMU – BUĎ SOUČÁSTÍ ŘEŠENÍ

Od pondělí 19.4. dochází ke změně otevírací doby místa pro samotestování a to na dva dny v týdnu PONDĚLÍ a PÁTEK

Cílem je zajistit místo, kde si bude moci člověk udělat test formou samotestování. Otestovat se může přijít kdokoli a testování bude zdarma, a to díky Janu Smejkalovi, který nákup testů zafinancoval. Druhou možností je pak poskytnutí místa k samotestování pro OSVČ a malé firmy, které bylo zajištěno ve spolupráci s dodavatelem antigenních testů – poličskou firmou MEDESA. První testovací sady, které máme, jsou určeny pro testování z přední části nosu a výsledek je znám do 15 minut. Kromě testů budou zdarma k dispozici také respirátory.

Toto testování je zcela dobrovolné a anonymní. V případě pozitivního výsledku je pak potřeba kontaktovat svého ošetřujícího lékaře. Výsledky námi poskytovaných antigenních testů jsou pouze orientační. Službu testování PCR poskytují akreditovaná testovací centra v Litomyšli a ve Svitavách.

Důvodem pro zavedení samotestovacího centra v Divadelním klubu je dlouhodobá neutěšená situace v rámci pandemie a naše přesvědčení, že pouze při dostatečném testování je společnost schopná vrátit se do běžného života v co nejkratším čase. Vždy, když budete potřebovat „mít jistotu“, že nejste pozitivní, stačí se otestovat.

Nyní jsme v začátcích a nejsme schopni říci, jak se situace okolo samotestování bude vyvíjet. Přijměte prosím toto testovací centrum, jako jednu z možných cest k návratu do normálu.

Tento projekt vzniká ve spolupráci města Poličky, Divadelního spolku Tyl, Jana Smejkala, společnosti MEDESA a dalších.

Veškeré informace naleznete na  https://www.divadelniklub.cz/covid-19/

OTEVÍRACÍ DOBA MÍSTA PRO SAMOODBĚRY

PONDĚLÍ             09:00 – 12:00                     13:30 – 17:00

PÁTEK                  09:00 – 12:00                     13:30 – 17:00

 

Od středy 31.3.2021 vybíráme při testování příspěvek 50,- Kč/ test

PŘI NÁVŠTĚVĚ PROSÍM DODRŽUJTE VEŠKERÁ HYGIENICKÁ NAŘÍZENÍ A ŘIĎTE SE POKYNY OBSLUHUJÍCÍHO PERSONÁLU A INFORMAČNÍMI CEDULEMI – DĚKUJEME.

Lukáš Zrůst, autor projektu

Email: lzrust@seznam.cz, Tel.: 776 094 235

www.divadelniklub.cz, faceboook.cz/divadelní klub polička, www.medesa.cz, www.policka.org