Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Vrací se Poličské kulturní léto

Prázdninová Polička opět ožije: vrací se Poličské kulturní léto

V Poličce s příchodem prázdnin startuje šestý ročník multižánrového festivalu Poličské kulturní léto. Festival bude návštěvníky bavit v průběhu letních prázdnin a nabídne rozmanitý kulturní program - filmová představení, posezení s hudbou a tvořivé dílny pro děti.

Tradiční letní kino se vrátí první červencový pátek a s ním na filmové plátno legenda Hvězdných válek.  První filmová projekce tak návštěvníky zavede do předaleké galaxie. V letošním filmovém balíčku návštěvníci najdou komedie, akční, dramatické i dokumentární podívané. „Letošní ročník festivalu je poněkud komornější. Věříme však, že si návštěvníci nenechají ujít promítání pod širým nebem a doufáme, že nám i v letošním ročníku zachovají přízeň,“ uvedla Alena Jandlová, organizátorka festivalu.

 

V prázdninové kulturní nabídce mohou návštěvníci čekat kromě filmových představení také rozmanitý doprovodný program. Na své si přijdou milovníci hudby při nedělních posezeních s harmonikou a lidovými písničkami.

 

Nabídka kulturních akcí je určena nejenom dospělým návštěvníkům, ale i dětem. „Prázdninový program dětem zpestříme tvořivými dílnami a filmy. V srpnu nebude chybět tradiční rodinný festival Skřítkování, kterému budou na filmovém plátně i v tvořivé dílně vévodit oblíbení žluťásci Mimoni,“ dodala Alena Jandlová.

 

Kompletní červencový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Poličské kulturní léto pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s o.s. MaTami. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Kontakt: Klára Kašparová

e-mail: kasparova@knihovna.policka.org

web: www.letopolicka.cz

facebook: www.facebook.com/kulturnileto

Vložil Šauerová Naděžda (1.7.2016), přečteno 2226x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.5612

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Poličské kulturní léto | Vrací se Poličské kulturní léto