Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Diskuze studentů gymnázia s panem starostou

V rámci výuky angličtiny studenti kvarty poličského gymnázia zpracovávali projekty, ve kterých měli za úkol předložit návrhy na zlepšení sportovišť v Poličce. Jejich nápady byly natolik zajímavé, že si je nemohli nechat pro sebe, a proto jsme se rozhodli navštívit pana starostu a o nápady se podělit.

Toto setkání se uskutečnilo ve středu 15.3. na městském úřadě.  Studenti seznámili pana starostu i místostarostu se svými představami na zlepšení sportovišť v Poličce. Nejvíce se jich věnovalo problematice plaveckého bazénu. Zde s potěšením vyslechli informaci o připravované rekonstrukci, která je dokonce v některých ohledech podobná tomu, co si studenti ve svých projektech připravili. Další návrhy se týkaly například fotbalového či zimního stadionu, sjezdovky, minigolfu či tanečního sálu.

Diskuze se nesla v pozitivním a přátelském duchu. Pro studenty bylo zajímavé dozvědět se něco o skutečných plánovaných projektech či o tom, jak probíhá rozdělování financí mezi jednotlivé sportovní oddíly a sportoviště z pozice vedení města. Pan starosta zase na druhou stranu ocenil některé nápady a pochválil studenty za jejich zájem i sportovního ducha. Z mého pohledu jsou takováto společná setkání vždy velkým přínosem pro obě strany a věřím, že budou v budoucnu následovat další.      

Mgr. Barbora Pejcharová, vyučující anglického jazyka

Vložil Šauerová Naděžda (3/17/2017), přečteno 1567x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.5984
Obrázek ke článku - č.5985
Obrázek ke článku - č.5986
Obrázek ke článku - č.5987
Obrázek ke článku - č.5988

Právě procházíte:

Úvod | Organizace a služby | Školství | Diskuze studentů gymnázia s panem starostou