Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

ZPRÁVY z koupaliště

Pro letošní sezonu jsme nejmladším návštěvníkům koupaliště pořídili novinku:  Aquapaddlery – dětské lodičky na ruční pohon. Na lodičkách se děti ve věku od 3 do 12ti let pohybují pod dozorem rodičů nebo osoby starší 18 let. I nadále vede prim 20m dlouhá skluzavka pro děti od 10 let až po seniory. Její předností je výška a rychlost s dopadem do hloubky jednoho a půl metru vody. Žlutá skluzavka 7m dlouhá je příjemným zpestřením pro mladší děti. Pokud návštěvníkům na koupališti přeje  počasí, jsou tyto atrakce  maximálně využívány. Malou skluzavku v brouzdališti tradičně využívají děti do 6ti let pod dohledem rodičů. Voda je zde ohřívána na 25°C. 

Areál koupaliště si našlo i takové návštěvníky, kteří se utkali na plážovém hřišti nebo zapinkali na tenisovém stole.

Velké plus pro naše návštěvníky je zbudování přístupové cesty, které bylo dokončeno těsně před zahájením letošní sezony. Zámková dlažba je pohodlná především pro maminky s kočárky.

U hlavní brány je nově vydlážděné stání na kola, stojany se nedají přehlédnout. Upravený kiosek daleko více vyhovuje potřebám obsluhy i návštěvníkům. Nová pokladna u vstupu do areálu poskytuje  zázemí pro zaměstnance.

V červenci na koupališti v příjemné vodě a ne za moc pěkného počasí závodili triatlonisté - natrénovaní borci a borkyně rychle opouštěli areál na připravená kola.

Krásné, slunné počasí v srpnu a příjemný pobyt na koupališti všem návštěvníkům přeje

Jitka Kmošková, vedoucí plaveckého bazénu a zaměstnanci bazénu a koupaliště.

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (7/17/2017), přečteno 1740x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.6197
Obrázek ke článku - č.6198

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Letní sporty | ZPRÁVY z koupaliště