Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Novoroční slovo starosty

Vážení a milí spoluobčané,

dovolte mi, abych Vás při příležitosti začátku nového roku pozdravil a zároveň se s Vámi podělil o mé malé hodnocení roku loňského.

Rok 2017 byl pro naše město rokem velkých staveb a změn.  Byl tedy rokem náročným, ale díky tomu, že se nám podařilo mnohé nově vybudovat, opravit a zahájit další stavby a akce, tak byl současně rokem úspěšným.  Již celou řadu let se snažíme hospodárným a efektivním přístupem Poličku všestranně rozvíjet, a to především s důrazem na dostupné bydlení a pracovní uplatnění.

Věřím a moc si přeji, abychom již brzy zastavili úbytek obyvatel a vydali se cestou zvyšování počtu lidí žijících v našem pěkném městě. S tímto cílem činíme již několik let řadu konkrétních rozhodnutí a kroků.

Važme si, že Polička je krásným místem k životu, a to především z pohledu bezpečnosti, zdravého životního prostředí, velké dostupnosti základních životních potřeb a v neposlední řadě i hodných, milých a obětavých občanů.

Dovolte mi s velkou úctou Vám všem poděkovat za práci, kterou osobně přispíváte k dalšímu rozvoji města Poličky. Jsem velice hrdý, že je mezi námi mnoho lidí, kteří se snaží svým aktivním přístupem a neúnavnou činností udělat i něco navíc, čímž pomáhají k lepšímu životu v našem městě.

Do nového roku Vám všem přeji hodně zdraví, atmosféru štěstí, lásky a porozumění.

Jaroslav Martinů

starosta města

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (2.1.2018), přečteno 955x

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Tiskové zprávy | Novoroční slovo starosty