Město Polička

Materiální sbírka pro Moravu

Vážení občané,

přejeme Vám hezký den z Oblastní charity Polička a rádi bychom Vás seznámili s aktuální možností přispět do materiální či finanční sbírky na pomoc postiženým moravským obcím. Na webových stránkách Oblastní charity Polička, nebo na webových stránkách města Poličky naleznete informace o podrobnostech materiální sbírky Děkujeme za Vaši projevenou solidaritu a pomoc. Velice si toho vážíme.

Oblastní charita Polička

Materiální sbírka pro Moravu Charitní dům IV. - Vrchlického ul. 10

pracovní dny Po -Pá: 9 - 17 h

sobota : 9 - 17 h neděle : 9 - 12 h (platí do odvolání)

Přijímáme:

nesmazatelné tlusté fixy, tvrdé konferenční desky, pantenoly na spáleniny od slunce, baterky (a baterie do nich), zdravotní vybavení (betadiny, náplasti, obvazový materiál), dětské zásypy, krémy na opruzeniny, opalovací krémy, repelenty, ochranné brýle, kšiltovky, montážní pěny, stavební přilby, řetězy na motorové pily, struny do strunových sekaček, štípačky kleště velké i malé, prodlužovací kabely volné i cívky, schůdky, žebříky, drobné nářadí (klempířská kladívka, hřebíky, lopatky, aku nářadí, vrtačky), lampičky na baterie, malá čerpadla na sprchu, svítilny, hrábě, líh a odmašťovadla (pouze originál balená).

Nepřijímáme:

dezinfekci, respirátory, potraviny v konzervách, ošacení, hračky - tohoto materiálu je dostatek.

Z rozměrných věcí je třeba:

elektrocentrály, kolečka, střešní desky, osb desky, cister-ny nafty, benzín, motorový olej, latě, malé plynové bomby
- tento materiál není v našich možnostech přijímat, alepokud ho máte možnost a vůli dopravit do postiženýchmíst po vlastní ose, prosím, kontaktujte ke koordinacitato tel. čísla:
Diecézní charita Brno, tel.:
545 426 610
nebo e-mail: reditelstvi@brno.charita.cz

Děkujeme za pomoc i pochopení.