Město Polička

Novoroční koncert 2023

Milé divačky, milí diváci,

máte rádi filmy 30. a 40. let minulého století? Obdivujete Adinu Mandlovou, Oldřicha Nového, Natašu Gollovou, Jana Pivce, Lídu Baarovou, Karla Högera, Hanu Vítovou, Raoula Schránila či Otomara Korbeláře? Dokáží Vás dodnes pobavit Vlasta Burian, Voskovec s Werichem nebo Věra Ferbasová? A milujete ještě k tomu ke všemu hudbu té doby? Potom si určitě nenechte ujít novoroční koncert, složený z více než dvaceti filmových šlágrů 30. a 40. let, které Vám zahraje osvědčený ansámbl Blue Star Václava Marka. Průvodcem večera bude milovník starých českých filmů, autor knih o Nataše Gollové i o dalších hvězdách stříbrného plátna, moderátor a spisovatel Aleš Cibulka. Právě ten Vám během programu prozradí desítky zajímavostí spojených s kinematografií té doby. Jaká byla v soukromí Nataša Gollová? Jaké byly poslední roky Zity Kabátové? Na čem si nejvíce zakládal Oldřich Nový? Kde našla místo posledního odpočinku Adina Mandlová? Co se dělo při natáčení filmu Kristian? Které hvězdy pamětnických filmů stále žijí? To vše se dozvíte během celovečerního programu Černobílé písničky v pátek 6. ledna 2023 v 19 hodin. Těšíme se na Vás, vždyť – „jen pro ten dnešní den stojí za to žít!“

Elektronické vstupenky zakoupíte přes naše webové stránky www.tyluvdumpolicka.cz, kde také naleznete kulturní kalendář Tylova domu a veškeré další informace. Programovou nabídku pravidelně zveřejňujeme také na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Prodej předplatného na jarní divadelní cyklus 2023 a na koncertní cyklus Klasická hudba a MY 2023 bude zahájen začátkem ledna. Více informací o prodeji abonmá naleznete v příštím čísle Jitřenky a na našich webových stránkách.

Vážené divačky, vážení diváci, děkujeme za Vaši přízeň v roce 2022 a přejeme Vám všem příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok!

Tým Tylova domu