Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Kulturní léto se již potřetí vrací do Poličky

Letní prázdniny se blíží a spolu s nimi v Poličce startuje třetí ročník multižánrového letního festivalu Poličského kulturního léta! Stejně jako v předešlých dvou ročnících přináší „Kuléto“ pestrý kulturní program. Festival nabídne návštěvníkům 2-3 filmová představení týdně, několik koncertů, divadla, tvořivé dílny pro děti, cestovatelské a jiné přednášky.

Poličské kulturní léto pořádá Městská knihovna Polička a Centrum Bohuslava Martinů ve spolupráci s o.s. MaTami, o.s. Náš Martinů a o.s. Pontopolis. Projekt rovněž podporuje město Polička, Divadelní klub a řada dalších institucí.

Nabídka kulturních akcí je určena nejenom dospělým návštěvníkům, ale i dětem. „Prázdniny jsou především časem volna, kdy je potřeba zabavit malé děti. A právě proto jsme připravili řadu akcí určených (nejen) pro rodiny s dětmi, jako jsou tvořivé dílny a divadla. Nově jsme do programu zařadili i promítání dětských filmů,“ uvedla jedna z organizátorek Alena Jandlová z Centra Bohuslava Martinů.

Letošní ročník Poličského kulturního léta odstartuje v pátek 28. června promítáním muzikálu Bídníci. V sobotu 29. června proběhne koncert zpěvačky Lucie Redlové, houslistky Jitky Šuranské a skupiny Cestárium. Více se dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Kompletní červencový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz.

 

 

Kontakt: Klára Kašparová (PR)

tel.: 734/455 802

e-mail: kasparova.klara@gmail.com

web: www.letopolicka.cz

facebook: www.facebook.com/kulturnileto

Vložil Šauerová Naděžda (26.6.2013), přečteno 3058x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3308

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Poličské kulturní léto | Kulturní léto se již potřetí vrací do Poličky