Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové - arteterapeutický seminář


 Arteterapeutický seminář se koná v sobotu 21. 3. 2015 od 12.00 hod. v Centru Bohuslava Martinů v Poličce.

 

Artefileticky zaměřený workshop pro veřejnost na téma Hledání pravé tváře. Artefiletika a arteterapie nám pomáhají odkrývat naše svrchní vrstvy, dostáváme se pod svou pevnou slupku k méně známým místům v spodních vrstvách našeho podvědomí. Můžeme se sami se sebou potkat bez obav? Odhoďme strachy a pojďme si hrát a objevovat. Naše objevy a pocity budeme sdílet v uzavřeném kruhu. Tento workshop je ukázkový, sebepoznávací. Skutečná arteterapeutická práce je dlouhodobý pravidelný proces. Dle zájmu je možné domluvit pokračování skupinové či individuální. Výtvarný materiál je v ceně, ale můžete si donést své oblíbené pomůcky, nůžky, lepidlo a staré časopisy, z kterých budeme vystřihovat. Budeme také kreslit, nebojte se toho, nejde o dokonalé umělecké výsledky, ale o vyjádření vlastních pocitů, naopak nezkušenost kreslíře je spíše přínosem, výsledky bývají více upřímné a nezkreslené zkušenou kreslířskou rukou.

Součástí workshopu je komentovaná přednáška k výstavě Dvě tváře Veroniky Šrek Bromové.

Doba trvání včetně cca 10 min. přestávek je cca 4hod. Účastnický poplatek: 350 Kč/osoba. Rodiče na rodičovské, důchodci, studenti a nezaměstnaní 300,- Kč/osoba. Max. počet účastníků 10 osob.

Lektorka MgA, Veronika Šrek Bromová, výtvarná umělkyně s 15letou pedagogickou zkušeností a členka České arteterapeutické asociace s ukončeným dvouletým arteterapeutickým výcvikem.

S pozdravem

Alena Jandlová

Městské muzeum a galerie Polička
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce
Tylova 114
572 01 Polička
tel.: +420 461 723 864
www.cbmpolicka.cz

Vložil Šauerová Naděžda (3/18/2015), přečteno 1778x

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Centrum Bohuslava Martinů | DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové - arteterapeutický seminář