Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Komise bytová

Radim Totušek Jiří Hejtmánek Marie Faltová Jitka Uhlířová Mgr. Anita Stanislavová - předsedkyně komise Bc. Milan Zavoral Marie Pospíšilová Mgr. Bc. Pavel Šimon Ing. Petr Klusoň

Komise dítě a volný čas

Petr Erbes Pavel Pražan Kristýna Nožková Ing. Filip Červený - předseda komise Václav Lichtág Mgr. Alena Dvořáková Markéta Tauerová František Zbořil ml.

Komise dopravní a bezpečnostní

Mgr. Vítězslav Fila Jarmil Andrle Jaroslav Roušar Ing. Petr Dvořák Miroslav Halamka, DiS. Mgr. Ludmila Haraštová Mgr. Vít Kastner Ing. Petr Vlček Mgr. Jan Kovář - předseda komise Bc. Miroslav Kubík Ing. Jozef Opina Jindřich Červený Aleš Horníček

Komise kulturní

Lukáš Zrůst - předseda komise Ing. Jan Matouš Petra Jílková Alena Zavoralová MVDr. Pavel Kysilka Bedřich Gloser Tereza Marešová

Komise pro občanské záležitosti

Jiřina Cupalová Vilemína Červená Marta Dvořáková Eva Hejtmánková - předsedkyně komise Danuška Chválová Květuše Jílková Jana Krištofová Jiřina Krůlová Blanka Machová Božena Štefková Jaroslava Štolová Edita Švecová Naděžda Trnková Helena Vondrová Ludmila Wolfová

Komise pro prevenci kriminality

Petr Zbytovský David Šafář Eva Witzová Bc. Martina Černíková Ing. Petr Dvořák Miroslav Halamka DiS. Mgr. Ludmila Haraštová Bc. Antonín Kadlec Mgr. Gabriela Chalupníková RNDr. Marta Najbertová Mgr. Bc. Pavel Šimon Aleš Horníček - předseda komise

Komise pro zahraničí a cestovní ruch

Eliška Hrubá Mgr. Jan Matouš Mgr. Petra Hořínková Dvorská Markéta Tauerová Ing. Naděžda Šauerová - předsedkyně komise Ondřej Král Miloš Dempír, DiS. Radek Zeman PhDr. David Junek Jakub Klimeš, DiS.

Komise sportovní

Mgr. Vítězslav Fila Miloš Grubhoffer Leoš Bulva Jiří Ehrenberger RNDr. Ladislav Scheib Ing. Roman Kysilko RNDr. Ivo Vacek Petr Zbytovský Mgr. Andrea Zachová Mgr. Milan Matouš Ing. Michal Chmel Jaroslav Roušar Bc. Antonín Kadlec - předseda komise Ing. Jozef Opina Mgr. Ludmila Haraštová Ing. Pavel Navrátil Ing. Štěpán Vlček Alena ...

Komise stavební a životního prostředí

Ing. Martin Kozáček Oldřich Báča Radim Totušek Ing. Cobe Ivanovski Jiří Hejtmánek Mgr. Jan Matouš - předseda komise Bc. Andrea Chmelová Jakub Kastner Pavel Pražan Ing. Jozef Opina Anna Hebronová Ing. Petr Šafář ml. Ing. Milan Beneš Ing. Karel Bidlo Jiří Hladík Jan Jukl Vlastimil Kýna

Komise zdravotně-sociální

MUDr. Martin Plšek Mgr. Markéta Šafářová Zlatuše Kašparová Marie Pospíšilová Pavel Brandejs Irena Smolková Danuše Hanusová Petr Šimon - předseda komise Mgr. Anita Stanislavová Josef Cabrnoch Ing. Anna Navrátilová Erika Šimková Jan Jukl Ing. Libor Stráník

Výbory

Finanční výbor předseda: Ing. Josef Baláš, Ph.D. Petr Šimon Bohumil Bednář Ing. Marcela Ohlídalová František Zbořil Ing. Jaroslav Dobiáš Alena Jílková Ing. Karel Uttendorfský Otakar Klepárník Kontrolní výbor předseda: RNDr. Ladislav Scheib Ing. Martina Vopařilová Zdeněk Čapek Ivan Šrek Yvonne Dvořáková Mária Rozkošná Mgr. Vít Kastner Jan Večeřa Marcel Hlouš ...

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Komise a výbory