Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

Otázka z 7/2/2012 11:07:03 AM - odpovězeno 7/12/2012 10:58:47 AM - detail
Vážený pane starosto.Děkuji za Vaši pomoc při opravě pítka u pramene v Liboháji.Díky Vám je již vše v pořádku a k naši spokojenosti opraveno.Děkuji Mladějovská.
Otázka z 7/3/2012 12:24:29 PM - odpovězeno 7/12/2012 10:16:10 AM - detail
Snažil sem se všemi možnými cestami najít řešení chodu LDN Polička,byl se za všemi zůčastněnými osobami osobně nebo sem je kontaktoval tel.,zastupující LDN i pracující v ní.Je mi líto lidí umístěných v LDN mám taky starého otce,ale zvuky vycházející v létě z ní sou již psychicky neúnosné,trpí tím okolní obyvatelé,kolemjdoucí .Já si myslím že nikdo nemůže zasahovat a rušit vaše soukromí a odpočinek po vykonané práci.Když se však celé dny ozývá pomoct,sestřííí,nebo zachrante měěě,aúúú různé zvuky.Při návštěvě vnitřního areálu jsem byl zděšen že toto poslouchají i zaměstnanci uvnitř areálu a všichni jeho obyvatelé.Vznesl sem dotaz na ministerstvo a bylo mi řečeno osobou která měla provoz LDN na starosti ,že předpisy provozu těchto zařízení by toto umožňovat nemohly.Vím že ti lidé za to nemohou,někteří už ani neví že sestřička kterou neustále volají,stojí vedle jejich lůžka.Tuto věc se snažím vyřešit již 3 rok ,dělám to vlastně i pro sebe,kdybych sám ležel na odďělení a již moje mysl nevěděla o těle nechtěl bych svým chováním zatěžovat široké okolí,podle zprávy z min.by mělo mít každé odďelení odzvučený minimálně jeden pokoj jak do venkovního tak i vnitřního areálu,já si myslím že i vůči zaměstnancům je to nefér.Jelikož po třech letech jsem ztratil iluzi objednal sem reportáž do televize já si myslím že ten lidský šlendrián se musí odstranit.Každý pro to musíme něco udělat,pokud chceme aby se nám v této společnost spokojeně žilo.
Otázka z 7/6/2012 10:19:12 AM - odpovězeno 7/9/2012 2:16:44 PM - detail
Dobrý den, 1.Koupaliště - děkuji nejen za sebe za částečnou rekonstrukci, je to super. Podle mne co chybí, je ještě oprava spodní části koupaliště. Už po pár dnech provozu jsou opět pod nohama cítit kousky rozpadajícího se betonu. Také chodníky by chtělo prodloužit od vchodu a k bufetu. Hlavní ale co chybí, je nějaká čistička vody.Chtělo by to asi ještě stihnout nějkou dotaci z EU. Ono i kdyby bylo jeden rok Rockoupání někde jinde, tak by se nic nestalo. 2. 555 - Peha byla již minulý týden v pivovaru a má být zase v srpnu na 555. Není dobré provést ještě změnu dramaturgie?
Otázka z 6/25/2012 11:00:47 PM - odpovězeno 6/27/2012 2:27:33 PM - detail
Dobrý den,oceňuji,že v posledních letech dochází na mnoha místech k rekonstrukci chodníků,někdy dokonce i tam kde je ještě povrch dobrý.Chtěl bych se zeptat,jestli dojde i na zbývající část ulice Hegerova,vždyť u vjezdu na Sídliště Hegerova je chodník,po výkopových pracích,nespravený asi od roku 1990 a nedaleko u vjezdu na odstavné parkoviště ještě déle.Děkuji.
Otázka z 6/25/2012 1:17:03 PM - odpovězeno 6/27/2012 8:10:39 AM - detail
Pane starosto,jaký je váš názor na církevní odškodnění? Bud budete hlasovat podle svého uvážení nebo dle zájmu strany tedy ODS Děkuji Dvořák Petr
Otázka z 6/25/2012 12:41:35 PM - odpovězeno 6/27/2012 8:02:49 AM - detail
Váženy pane starosto. Za 1.Přeji Vám,aby jste tuto stránku nadále udržel anonymní,Za 2.Chtěla bych Vás poprosit,zda by jste nemohl osobně dohlédnout na problém který vznikl díky letošním velkým mrazům. V Liboháji je pramen ke kterému chodí pro vodu lidé z Poličky i okolí,lidé kteří si tohoto pramenu a celého místa nesmírně váží.Jelikož nevím komu konkrétně toto misto patří,obracím se na Vás. Kontaktovali jsme již VHOS Polička,TES Polička i Životní prostředí Města,ale výsledek je takový,že voda protéká kde nemá a z trubky už skoro nic neteče.Navíc,před vyústěním pramene je výkop,kde hrozí kontaminace vody.Pokud by jste mohl v této veci pomoci,budeme moc rádi.Děkuji Mladějovská
Otázka z 6/19/2012 8:05:05 AM - odpovězeno 6/25/2012 2:10:15 PM - detail
Rád všem doporučuji ať místo teoretických obav o demokracii zajdou na kávu s Vávrou na svoji radnici, najdou jednu korupční kauzu ( nebude to kdekoliv velký problém) a zkusí s tím šlendriánem tváří v tvář svým demokratickým radním něco udělat. Pak teprve uvidíte jak to s tou liberální demokracií u nás je. Když mezi tím přijdete o parkovací misto, někdo vám rozmlátí auto, začne vás nesmyslně prohánět kdejaký úředník, policie, zvláště městská, začnou se vám nepochopitelně vyhýbat letití známí. Trochu přeháním, ale alespoň jedna z těch věcí se vám jistě stane a náhoda to nebude. Kučera
Otázka z 6/18/2012 2:25:08 PM - odpovězeno 6/20/2012 9:01:22 AM - detail
Dobrý den, neuvažuje město Polička o zřízení diskuzního fora na internetu? Aby se zabránilo anonymním kecalům, tak by se to dalo udělat tak, že by mohli diskutovat jen registrovaní obyvatelé. Tím by se zabránilo i skoro anonymním přispěvovatelům zde. Registrace by se udělala jak na novinky.cz, že každý by vyplnil formulář a domů by dostal obálku s potvrzujícím kodem (nebo by si ji vyzuvednul na MÚ proti předložení OP).
Otázka z 6/16/2012 1:02:07 PM - odpovězeno 6/20/2012 8:38:49 AM - detail
Dobrý den, 1.Můžete nám sdělit, proč nebude otevřeno koupaliště v uvedeném termínu? Máme tady tak málo teplých dní a příští týden by vodu krásně ohřál. 2.Děkuji, že se toleruje ohleduplná jízda cyklistů po chodnících. Co město udělá pro cyklisty aby se nemusely prodrncávat přes náměstí, nebude pro ně vyčleněn metrový pás na chodníku? Doufám, že dále nebude město postupovat proti cyklistům vydlážděním přilehlých ulic. Zkuste se tam projet na neodpruženém kole a pochopíte tu hrůzu. Děkuji.
Otázka z 6/6/2012 5:27:31 PM - odpovězeno 6/18/2012 1:35:05 PM - detail
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč vedení města "tlačí" na Policii ČR, aby pokutovala parkování mimo stanovená parkovací místa na Sídlišti Hegerova a jiné lokality nechává bez povšimnutí. Chci tímto požádat, aby byl uplatňován stejný metr na všechny motoristy a bylo striktně pokutováno protiprávní parkování na celém území Poličky. Jistě víte, že při stání vozidla musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr (tedy 6 metrů). Toto není splněno téměř na žádné komunikaci v Poličce. Obyvatelé Sídliště Hegerova jsou zřejmě občané druhé kategorie, na které musí být přísněji než na jiné! Kdyby toto byla iniciativa Policie, tak to dokážu pochopit, ale proč se v tomto angažuje vedení města - tomu nerozumím. Podotýkám, že parkoviště za panelákem bývá večer úplně plné a jiná možnost parkování ani není. Bydlí zde taky rodiny s malými dětmi, které nemohou nechat děti doma samotné a jít přeparkovávat auto. Myslím, že by vedení města mělo hájit zájmy občanů a ne jim házet klacky pod nohy. Asi budu muset přehodnotit moje priority při volbách do obecního zastupitelstva. Děkuji za odpověď.

Info

Položit novou otázku můžete zde.

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se...

Upozornění

Sekce "ptejte se.." je aktivní pouze zde, na oficiálních stránkách města Poličky. Je reagováno pouze na otázky položené pomocí zde zveřejněného formuláře a pouze zde na oficiálních stránkách města.