Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaDobrý den, pane starosto, rád bych se Vás zeptal, zda by bylo možné na příští rok naplánovat vybudování chodníku na průmyslové zóně podél silnice na straně solární elektrárny směrem k Milacronu. Pokud mi nevěříte, přesvěčte se sám, když směna končí, kolik lidí chodí po silnici pěšky a do toho dost lidí jezdí auty a vzhledem k neustále stojícím kamionům a návěsům podél silnice jde někdy o život. Zvlášť až nasněží, kdy nejde ze silnice uhnout díky rulíkům sněhu. Vím, že tento chodník byl v minulosti přislíben udělat, proto vás znovu prosím, aby se příští rok vybudoval. Samozřejmě nejsem sám, komu tato situace vadí, proto pokud by bylo potřeba sepsat nějakou petici, nebyl by problém dát na papír mraky podpisů jak od nás tak jistě i z Ponasu a i dalších lidí. Pevně věřím, že nám v této věci pomůžete a předem vám děkuji.
Odpověd

Vážený pane Kopecký,

ano, souhlasím s Vámi, že je nejvyšší čas vybudovat na průmyslové zóně chodník. Vím a věřím Vám, že tudy chodí velké množství lidí a bezpečnostní situace není optimální.

Máte také pravdu, že již tento chodník byl v minulosti přislíben. Slibuji, že tato stavební akce bude jednou z priorit roku 2018.

Děkuji za Váš zájem

a jsem s pozdravem

 

Jaroslav Martinů

starosta města

Info

Autor otázky:  J. Kopecký
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  5.10.2017 9:12:48
Datum odpovědi:  9.10.2017 13:39:37

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď