Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaDobrý den pane starosto, můžete mi prosím sdělit, na základě jakých kritérií byl vybrán vedoucí plaveckého bazénu? Také by mne zajímalo, kdo byl členem výběrové komise na tuto bezesporu sportovní pozici. Pro případ pozdějších sporů Vám sděluji, že veškerá naše komunikace bude zveřejněna na všech sociálních sítích. Děkuji za odpověď Bc. Jan Franc
Odpověd

Vážený pane pane Franci,

při výběrovém řízení na pracovní pozici vedoucí plaveckého bazénu a souvisejících provozů, které vypsala městská společnost T.E.S. s.r.o. byli uchazeči posuzováni podle následujících kritérií:

1)      kvalita koncepce rozvoje plaveckého bazénu a souvisejících provozů

2)      zkušenosti s vedením kolektivu (délka a počet vedených pracovníků)

3)      zkušenosti s provozem plaveckého bazénu

4)      orientace v účetnictví

5)      znalost tvorby rozpočtu

6)      tvorba podkladů pro mzdy

7)      plánování práce a pracovních směn

8)      orientace v hygienických a bezpečnostních normách při vedení plaveckých bazénů

9)      absolvování kurzu trenéra plavání, instruktora plavání, případně záchranářský kurz

10)   představa o nástupní mzdě a datu nástupu do funkce

Následně položil každý člen výběrové komise uchazeči doplňující otázku z oblasti řízení, účetnictví, budoucí provozní doby plaveckého bazénu a koupaliště, o představě uchazeče o budoucím počtu pracovníků a byla probrána navržená koncepce rozvoje plaveckého bazénu a souvisejících provozů. Každý uchazeč měl přibližně 30 minutový prostor na odpovědi a na vlastní prezentaci.

Výběrová komise pracovala v následujícím složení: pan Jaroslav Martinů – starosta, Ing. Josef Baláš, Ph.D. – zastupitel, člen dozorčí rady T.E.S. s.r.o., Ing. Cobe Ivanovski – jednatel T.E.S. s.r.o., paní Zuzana Čáslavská – ekonomka T.E.S. s.r.o., pan Miloš Grubhoffer – zastupitel, vedoucí zimního stadionu T.E.S. s.r.o. Přísedící výběrové komise (bez hlasovacího práva) byla současná vedoucí plaveckého bazénu paní Jitka Kmošková. Na vybraném uchazeči, kterým je Mgr. Andrea Zachová se výběrová komise shodla, a na základě hlasování jednohlasně doporučila, aby byla Mgr. Andrea Zachová vybrána do pracovní pozice vedoucí plaveckého bazénu a souvisejících provozů.   

 

S pozdravem

 

Jaroslav Martinů

starosta města

 

Info

Autor otázky:  Bc.Jan Franc
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  7.12.2017 19:56:54
Datum odpovědi:  11.12.2017 14:36:29

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď