Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Ptejte se...

OtázkaDobrý den,, chci se zeptat, zda považujete za vhodné, aby město na pozici šéfredaktorky Jitřenky dosadilo Markétu Kutilovou, která ve veřejném prostoru šíří lži o prezidentu republiky, když tvrdí, že neudrží moč ani stolici a že do konce listopadu odstoupí? Připadá vám tato osoba důvěryhodná a seriozní? Dále bych se chtěl zeptat, zda je to práce na plný úvazek a jak je honorována. Jak známo, tato dáma je více v Sýrii než doma, nedovedu si představit, že dokáže tuto funkci plnohodnotně zastat. Každopádně tímto opět ustupujete agresivním politickým aktivistům a lhářům z Pontopolisu. Od této chvíle si nepřeji, aby mi město doručovalo plátek vedený touto lhářkou, kde si mohu Jitřenku odhlásit? Děkuji
Odpověd

Vážená paní Petříčková,

musím napsat, že za situace, kdy sedmičlenná komise vyhodnotila paní Markétu Kutilovou za nejlepší ze čtyř uchazečů o pozici šéfredaktora Jitřenky, tak osobně považuji za vhodné a i správné, že rada města paní Kutilovou do funkce potvrdila.

Ve věci šíření lží o panu prezidentovi republiky nemám bližších informací, údajně se jednalo o falešný podvrh. 

Osobně nové šéfredaktorce věřím a o její serióznosti a důvěryhodnosti nepochybuji.  Na moji otázku, jak dále plánuje svůj čas a pobyt se mi dostalo odpovědi, že se plánuje v Poličce usadit.

Pozice šéfredaktora je honorována pevnou měsíční částkou a motivačním podílem na tržbách z reklamy.

Ve vší úctě k Vám, paní Petříčková, nemohu s Vámi souhlasit, že ustupuji agresivním politickým aktivistům a lhářům z Pontopolisu. Budu velice rád a přeji si, aby čas potvrdil správnost této oprávněné volby.

S pozdravem

Jaroslav Martinů, starosta města

 

Info

Autor otázky:  Petříčková
Odpovídal(a):  Jaroslav Martinů
Datum otázky:  12/30/2018 12:29:05 PM
Datum odpovědi:  12/31/2018 9:08:31 AM

Právě procházíte:

Úvod | Ptejte se... | Odpověď