Nejlepší žáci oceněni na poličské radnici
Stává se již tradicí, že poličská barokní radnice a její reprezentativní sál rodu Hohenemsů v červnu hostí nejlepší žáky našich základních škol a školy hudební. Gratulace, pamětní list města Polička a drobné dárky předával při třech setkáních místostarosta Pavel Štefka společně s pracovnicemi odboru školství. Žáci získali svá ocenění za vzornou reprezentaci školy a úspěchy v soutěžích vědomostních, sportovních, uměleckých a také za vynikající studijní výsledky. Setkání s krásnou slavnostní atmosférou se v radnici účastnili i rodiče, prarodiče, učitelé, přátelé.
Seznam oceněných žáků a jejich úspěchy Masarykovy ZŠ, ZUŠ Bohuslava Martinů Polička a ZŠ Na Lukách najdete v příloze této zprávy.
Všem oceněným a jejich pedagogům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci nejen jejich školy, ale celého našeho města. Krásné prázdniny přejeme!
Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města