Město Polička

Program Tylova domu - leden 2023

Vážení diváci a příznivci Tylova domu,

v pátek 6. ledna v 19 hodin přivítáme nový rok společně s panem Alešem Cibulkou a ansámblem Blue Star Václava Marka v koncertním programu Černobílé písničky, ve kterém zazní filmové šlágry 30. a 40. let minulého století.

Pro milovníky klasické hudby jsme i letos připravili předplatné pod názvem Klasická hudba a MY 2023, které spojuje koncerty Kruhu přátel hudby s celým programem Martinů festu v jeden celek. Seniorům 60+, ZTP, ZTP/P, žákům a studentům nabízíme možnost zakoupení předplatného pro koncertní abonentní cyklus za zvýhodněnou cenu s 50% slevou. První koncert v podání komorního dua VientoMarero manželů Mecových proběhne 7. února v 19 hodin. Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci Předplatné – Klasická hudba a MY.

V pondělí 9. ledna 2023 zahájíme prodej předplatného jak pro koncertní abonentní cyklus Klasická hudba a MY 2023, tak i pro divadelní abonentní cyklus jaro 2023. Pro jarní divadelní sezónu jsme pro Vás již tradičně vybrali tři inscenace v podání známých tváří české divadelní a herecké scény. Už nyní se můžete těšit na oblíbené herce jako je Barbora Hrzánová nebo Lukáš Vaculík. Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci Předplatné – Divadelní abonmá.

V úterý 17. ledna v 19 hodin Vás pobaví ženská trojice hereček a zpěvaček v nové zábavné talkshow Sirény na cestách. Neotřelý smysl pro humor Sandry Pogodové, Jitky Asterové, Lindy Finkové a jejich vzájemná chuť si ze sebe utahovat Vás shodí ze sedadel. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. To vše prošpikováno šansony a písněmi z muzikálů tvoří dokonalý program, na který budete dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Po skončení pořadu bude následovat autogramiáda.

Koncem ledna opět otevíráme kurzy a kroužky v Tylově domě. Pro absolventy Základního kurzu tance a společenské výchovy nabízíme Kurz tance pro pokročilé, jehož náplní bude prohloubení získaných dovedností a rozšíření o nové taneční figury. Nově v nabídce kroužků Tylova domu najdete také Jazz dance. Více informací a kompletní nabídku kroužků naleznete na našich webových stránkách v sekci Kurzy a kroužky.

Program kina na měsíc leden nabídne celkem 9 filmových snímků včetně 2 projekcí ve 3D. Na své si přijdou nejen dospělí diváci, ale i děti, na které čekají filmová dobrodružství v neděli 8. a 15. ledna v 16 hodin. Nově naleznete v nabídce Tylova domu cenově zvýhodněnou permanentku do kina, která obsahuje 10 vstupů na 2D projekce s platností 12 měsíců od zakoupení. Kompletní program kina a více informací k permanentní vstupence naleznete na našich webových stránkách v sekci Kino.

Předprodej vstupenek zajišťuje Informační centrum Polička. Elektronické vstupenky zakoupíte přes naše webové stránky www.tyluvdumpolicka.cz, kde také naleznete kulturní kalendář Tylova domu (od tohoto měsíce v nové podobě) a veškeré další informace. Programovou nabídku pravidelně zveřejňujeme také na výlepových plochách v Poličce a okolních městech a na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Milí diváci a návštěvníci Tylova domu, jsme tu pro Vás v nové otevírací době pondělí a středa 10 – 12 h. a 13 – 16 h., úterý a čtvrtek 10 – 12 h. Mimo otevírací dobu jsme pro Vás k dispozici dle předchozí domluvy. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám i v letošním roce spoustu krásných kulturních zážitků.

Tým Tylova domu