Město Polička

obrázek

Je to tu, startuje festival Colour Meeting!

Je to tu, startuje festival Colour Meeting!

 

Písničkáři, jazz, post-rock, world music, rap, country i rap z osmi zemí, navíc divadla a dílny! Uvidíme se pod hradbami ve dnech 22. - 23. 7. 2022. 

Informace o vstupenkách: 
Dvoudenní vstupenky za 590 Kč pouze do 21. 7. 2022 v síti smsticket.cz
Dvoudenní vstupenka pro děti a mládež od 6 – 15 let v doprovodu rodičů za 50 Kč. Můžete také zakoupit předem na smsticket! Pokud se na festival chystáte, budeme velmi vděční, pokud si vstupné zakoupíte předem. Děkujeme!

Dvoudenní vstupenka na místě za 690 Kč.
Jednodenní vstupenky k  zakoupení pouze na místě za 450 (pátek) a 490 Kč (sobota).
 
Vstup zdarma pro děti od 0 – 5 let věku (včetně) a pro držitele průkazu ZTP.
Své psí miláčky nechte, pokud je to možné, doma. Hluk jim nečiní dobře. Děkujeme.

kompletní program: https://colourmeeting.cz/#ucinkujici

Ve dnech 22. - 23. července se představí zpěvačka Aneta Langerová s kapelou, hvězda současného ostrovního jazzu Sarathy Korwar, kanadský post-rocker Alex Henry Foster, řečtí psychedelici Thrax Punks, ale i Ventolin nebo rapperka Arleta.

Colour Meeting proběhne již podevatenácté, festival proběhl i během covidových let.

„Stejně jako ostatní festivaly vyhlížíme letošní ročník trošku s obavami. Náklady neuvěřitelně stouply. Budeme velmi vděčni stálým návštěvníkům, když nás podrží nad vodou, koupí si vstupenky a příjdou. A doufáme, že pověst o festivalu přitáhne i ty, co u nás ještě nebyli. Na oplátku nabízíme stylově pestrý program s několika premiérami zahraničních kapel a mixem známých i zatím utajených domácích jmen. Moc se těšíme na naše skvělé jídlo, krásný areal v parku pod hradbami, ale i koncert v kostele sv. Michala a pověstnou Colour Meeting atmosféru,“ říká ředitel festivalu Dušan Svíba.

Prostor mezi středověkými hradbami a Synským rybníkem rozezní rock, jazz, world music, psychedelie, country, rap, disco i alternativní pop. Několikanásobná držitelka Ceny Anděl, zpěvačka a hudebnice Aneta Langerová přijíždí na festival s aktuální deskou Dvě slunce. Řekové Thrax Punks mísí tradiční hudbu s elektronikou i punkem, polská dívčí čtveřice Kosy oživuje písně Dolního Slezska, slovenskou scénu představí Terrible 2s, Edúv Syn nebo Zabiť Františka. Po svém zpracovávají country městští kovbojové Frankie & The Deadbeats, z Brna dorazí mezinárodní bigband Cotatcha Orchestra, vystoupí hudebnice Anna Vaverková, jenž vystoupila i na slavném festivalu Glastonbury coby členka kapely The Flavians. Herečka a písničkářka Jana Kozubková skládající křehké písně na pomezí folku a šansonu odehraje na Colour Meetingu nejen koncert, ale také představení Rusalka od Vydří řeky a povede workshop.

„Chceme, aby si akci mohli užít i ti, co si nemohou dovolit plné vstupné. Proto je divadelní část programu volně přístupná. Rádi bychom vyjádřili také podporu uprchlíkům z Ukrajiny a zveme je na festival zdarma, stačí když předloží průkaz totožnosti. V neposlední řadě jsme se rozhodli nabídnout vstup na noční koncert Ireny a Vojtěcha Havlových v kostele sv. Michala za jednorázové vstupné,“ dodává k letošnímu ročníku Svíba.

Pro děti i dospělé bude hrát Hlasový šálek a Divadlo Loutky bez Hranic. Colour Meeting již tradičně zahájí vystoupení na hlavním poličském náměstí. Pouliční vystoupení s akrobatickým kolem, s notnou dávkou lomozu i supění přijedou V.O.S.A. Theatre & Sunriders. Vstupenky zakoupíte v prodejní síti smsticket.cz. Kompletní program  naleznete na colourmeeting.cz

Colour Meeting festival

22. - 23. 7. 2022, Polička, Park u hradeb